Oferta dla absolwentów Akademii - Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania

Oferta dla absolwentów Akademii

PROJEKTANT UBIORU

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania poszukuje do współpracy nauczycieli/wykładowców do przedmiotów: projektowanie ubioru, konstrukcja i modelowanie ubioru.

Wymagania: ukończone studia wyższe w wyżej wymienionym kierunku, doświadczenie w dziedzinie projektowania lub konstrukcji ubioru, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne.

Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny.

Oferujemy satysfakcjonującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole doświadczonych, profesjonalnych twórców z wielu dziedzin artystycznych.

Praca dodatkowa.

Kształcimy w trybie: weekendowym.

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert (CV, ewentualnie portfolio) na adres: poczta@artwyspa.com.pl

GRAFIK – DIGITAL PAINTING

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania poszukuje do współpracy nauczyciela do przedmiotu digital painting.

Wymagania: ukończone studia wyższe w dziedzinie grafiki, multimediów itp, znajomość programów Pakietu Adobe, umiejętności tworzenia obrazów w technice digital painting na poziomie zaawansowanym, umiejętność pracy na komputerach typu MAC, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne.

Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny.

Kształcimy w trybie: weekendowym.

ARCHITEKT – nauczyciel rysunku architektonicznego

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania w związku z planami rozwoju, poszukuje do współpracy nauczycieli rysunku architektonicznego.

Wymagania: ukończone studia wyższe na kierunku architektura, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne.

Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny.

Kształcimy w trybie: dziennym, popołudniowym lub weekendowym.

Miejsce pracy: Lublin

Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert: CV, listu motywacyjnego i ewentualnego portfolio na adres: poczta@artwyspa.com.pl