Oferta stażu

nazwa stanowiska: stażysta

opis stanowiska: stanowisko umożliwia  zapoznanie się z pracą projektanta wnętrz w biurze oraz na budowie ponadto pozwoli rozwijać umiejętności rysunkowe oraz poszerzyć techniczną wiedzę stażysty w dziedzinie projektowania wnętrz.

obowiązki: w dużej mierze zależą od doświadczenia i umiejętności stażysty.  asystowanie przy projektach projektantowi wnętrz, poprzez inwentaryzacje i wykonywanie rysunków do projektów w programach do edycji sketchup oraz cad.

wymagania: student wydziału architektury lub inny pokrewny, otwarta głowa z pomysłami, komunikatywność i chęć pracy

proponujemy: pracę w fajnym zespole , możliwości rozwoju oraz po pozytywnym skończeniu stażu pracę w naszym biurze jako projektant wnętrz w Warszawie

wynagrodzenie: uzależnione jest od umiejętności i doświadczenia stażysty i może wynieść od 500 do 1200zł.